Hľadáte kuchynskú linku, ktorá by vás oslovila nielen dizajnom, ale aj kvalitou?

V tom prípade sú Danküchen tou správnou voľbou pre váš dom či byt. Tieto linky od rakúskeho výrobcu sa vyznačujú spoľahlivosťou, prepracovanosťou a bezpečnosťou, aby bol váš pohyb v kuchyni maximálne komfortný. Vďaka Danküchen sa váš sen o krásnej, nadčasovej, ale súčasne neuveriteľne praktickej kuchynskej linke, môže zmeniť na realitu, ktorú oceníte aj po rokoch.

 

 

Vraví sa, že nie sme tak bohatí, aby sme kupovali lacné veci. A to platí aj pri kuchynských linkách. Pri kuchyniach Danküchen sa môžete spoľahnúť na precíznu rakúsku prácu.Sú vybavené výlučne vysokokvalitným kovaním Blum, na ktoré sa vzťahuje záruka počas celej doby životnosti kuchyne. Samozrejmosťou značky Danküchen je aj maximálna bezpečnosť, čoho dôkazom je dvojité bezpečnostné zavesenie horných skriniek – pre každý prípad.

 

V súčasnosti je k dispozícii 17 modelov kuchýň, a to: Villalux,Toplux, Chromform, Architec, Living, Granada, Interline, Bretagne, Ferrera, Casalux, Classico, Landhaus,Ventana, Alttirol, Silbermond, La corte a novinkou je luxusná kuchyňa Scala. Každý model je niečím iný, odlišujú sa povrchovou úpravou dvierok, farebnosťou, typom dvierok (úchytkové alebo bezúchytkové) a pod.

 

vstavané či voľne stojace spotrebiče, výsuvné a výklopné možnosti jednotlivých častí, úchyty, pracovnú dosku, drez, zásteny
alebo osvetlenie. A to všetko tak, aby ste v kuchyni iba nevarili, ale mali z nej aj pôžitok.
V zásade však platí jedno pravidlo, ktorým by ste sa mali riadiť.
Ideálne usporiadanie kuchynskej linky je v poradí vybrať, umyť, nakrájať, uvariť a servírovať. Podľa toho by mali byť uspôsobené
spotrebiče, skrinky, drez a pracovná doska tak, aby ste pri každom úkone mali všetko poruke a navyše minimalizovali možné znečistenie podlahy alebo plochu pracovnej dosky.

 


AKO SI NAVRHNÚŤ LINKU TAK, ABY VŠETKO MALO SVOJE MIESTO?
Zvoliť si to najlepšie dispozičné a tvarové riešenie kuchynskej linky nie je až také jednoduché, ako sa môže zdať. Zväčša nám až samotná prax ukazuje nedostatky, ktorým sme sa pri plánovaní kuchyne mohli radšej vyhnúť. A od toho sú tu poradcovia Danküchen, ktorí zhmotnia vašu predstavu do funkčnej zostavy. Myslia za vás na detaily, ktoré neskôr potešia. Veď je potrebné navrhnúť celkové
usporiadanie kuchynskej linky, smer otvárania dvierok,

 

LESK ALEBO MAT?
Šach mat! S Danküchen dokonca jedným ťahom, keďže momentálne máte možnosť získať kuchynskú linku vo vysokom lesku alebo decentne matnú. Je teda na vás a na vašom vkuse, ktorú si vyberiete.

 

Kto miluje poriadok, určite ocení príborníky Blum. Jednotlivé misky majú rôznorodé usporiadanie, dajú sa vyberať a umývať v umývačke riadu. Odteraz má každý nástroj svoje miesto. Okrem nich sú v ponuke aj plastové príborníky, ktorých výhodou je nízka cena, kompaktný vzhľad, ľahká údržba. Keďže nože môžu plast poškodiť, príborníky sú vybavené drevenými držiakmi na nože.

Obklady
Zunovali sa vám klasické obkladačky na stene a chceli by ste mať obklad/zástenu z toho istého materiálu, z akého bude vaša budúca kuchynská linka? Danküchen myslí aj na tieto detaily a v ponuke má množstvo rôznych obkladov, ktoré dodajú ten správny šmrnc vašej kuchyni.